Exclusive business development

EXCLUSIVE BUSINESS DEVELOPMENT

Obniż koszty, podnieś jakość

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwiększenia potencjału firmy i obniżenia kosztów jej pracowników jest utworzenie biura zagranicznego. Europa z Polską w szczególności znana jest jako źródło najlepszych specjalistów IT na świecie. W porównaniu z kosztami usług IT w USA, Australii, a nawet w innych krajach europejskich, Polska okazuje się być najlepszym wyborem pod względem stosunku jakości do ceny jako dostawca zasobów informatycznych.

Twoje biuro w nowym miejscu

Założenie biura w innym kraju może wydawać się przedsięwzięciem skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym. W rzeczywistości cały proces może potrwać około tygodnia i kosztować mniej niż płaca pojedynczego pracownika. Kluczem do udanego przeniesienia procesów do nowej lokalizacji jest ustrukturyzowany plan, który odzwierciedla rzeczywiste potrzeby i cele przedsięwzięcia, a także doświadczonych partnerów i wiarygodnych dostawców usług.

Krótko mówiąc, proces ten wymaga zaledwie kilku kroków, które trzeba wykonać. Są to:
– Rejestracja prawnea przedsiębiorstwa (forma podmiotu na podstawie oczekiwanego dochodu, wielkości itp.).
– Ustanowienie adresu biura (wirtualnego lub rzeczywistego miejsca, w zależności od potrzeb).
– Nawiązanie współpracy z dostawcami usług kadrowych, prawnych i księgowych.
– Kredyty bankowe, pożyczki, leasing lub inne finansowanie przedsiębiorstwa (w razie potrzeby).
– Sworzenie dokumentów prawnych: regulaminów, procesów, zasad, warunków korzystania z usług itp.
– Zatrudnianie pierwszych lokalnych pracowników.

Twój przwodnik

Są to podstawowe kwestie, z którymi się spotkasz chcąc udać się ze swoją firmą za granicę. Jakkolwiek może wydawać się to proste, całe przedsięwzięcie może być niełatwe bez lokalnego przewodnika. Jesteśmy w stanie poprowadzić naszych klientów przez cały proces, przejmując wszelkie niezbędne prawne i organizacyjne zadania jako lokalny przedstawiciel.

 

Jako przedstawiciel Twojej firmy w Europie możemy założyć zagraniczne biuro i wypełnić je nowymi pracownikami. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań, oprócz dostarczania podstawowych informacji o swojej branży i planów dotyczących nowego biura. Poprowadzimy Cię przez cały proces i zajmiemy się wszystkimi uciążliwymi sprawami za Ciebie.


Używając tego formularza zgadzasz się na przechowywanie swoich danych przez tę stronę.